V košíku máte
0 položek za 0.00 Kč
 
 

Registrace
Zapomenuté heslo
info@stitkyprodeti.cz
+420 777 146 176stitkyprodeti.cz

Školní balíček

  • Bezpečnostní náramky 15 ks
  • Malé štítky 32 ks
  • Štítky do bot 6 párů

Použití: do školy, do školky ...

Školní balíček byl vytvořen s ohledem na potřeby školáků a školaček. Jeho nespornou výhodou je úspora starostí a času, spojená s popisováním školních učebnic, přezůvek a dalších školních potřeb.

Balíček obsahuje Malé štítky, které jsou vyrobeny ze speciálních fólií, které skvěle drží na plastových předmětech jako jsou pravítka, obaly na sešity, fixky, krabičky na svačinu, ale i na papírových materiálech, takže se bezesporu dají nalepit na sešity, učebnice nebo knížky.

Balíček dále obsahuje Štítky do bot, keré bez problemů můžete nalepit do pantoflí, přezůvek nebo bot na tělocvik. Materiál, který byl k výrobě použit, je vysoce odolný vůči tlaku a poškození, takže štítky v botách dobře drží. A Vaše dítě už nikdy nebude muset řešit záměnu bot se spolužákem.

Posledním produktem v tomto balíčku jsou Bezpečnostní náramky. Na tyto náramky jednoduše v našem generátoru zadáte jméno dítěte a telefonní číslo na Vás. V případě, že by se dítě ztratilo, osoba, která dítě najde, Vás může okamžitě kontaktovat. Ušetříte tak při ztracení Vašeho nejmenšího stres sobě i jemu.

 

info@stitkyprodeti.cz