V košíku máte
0 položek za 0.00 Kč
 
 

Registrace
Zapomenuté heslo
info@stitkyprodeti.cz
+420 777 146 176stitkyprodeti.cz

Táborový balíček

  • Originál štítky 20 ks
  • Nažehlovací štítky 32 ks
  • Štítky do bot 6 párů
  • Bezpečnostní náramky 15 ks

Použití: na tábor, do školy v přírodě, na soustředění

Táborový balíček, jak sám název naznačuje, je určen pro Vaše ratolesti, které se chystají na tábor, ale také pro děti, které jedou do školy v přírodě nebo na soustředění. Hlavním přínosem tohoto balíčku je usnadnit Vám balení a hlavně ušetřit čas se zdlouhavým popisováním oblečení, hygienických prostředků a osobních věcí Vašich dětí.

V balíčku naleznete Originál štítky, které výborně využijete na polepení osobních věcí dítěte. Dají se využít na knížky, hračky, hrnky atd. Štítky do bot můžete nalepit do jakéhokoliv typu obuvi od pantoflí přes sandále, tenisky a vzhledem ke kvalitnímu materiálu těchto štítků se nemusíte bát, že by se po čase z bot odlepovaly nebo posouvaly.

Balíček dále obsahuje Nažehlovací štítky, které ocení každá maminka, která na oblečení svých dětí pracně vyšívá jména. Tyto štítky jednoduše nažehlíte na kalhoty, trička, ponožky a různé jiné oblečení a za pár minut máte hotovo. Speciální materiál, ze kterého jsou nažehlovačky vyrobeny, bez problémů můžete prát v pračce a nic se s nimi nestane.

Posledním produktem v tomto balíčku jsou Bezpečnostní náramky. Na tyto náramky jednoduše v našem generátoru zadáte jméno dítěte a telefonní číslo na Vás. V případě, že by se dítě ztratilo, osoba, která dítě najde může Vás okamžitě kontaktovat. Ušetříte tak při ztracení Vašeho nejmenšího stres sobě i jemu.

 

info@stitkyprodeti.cz