V košíku máte
0 položek za 0.00 Kč
 
 

Registrace
Zapomenuté heslo
info@stitkyprodeti.cz
+420 777 146 176stitkyprodeti.cz

Maxi balíček

  • Originál štítky 40 ks
  • Malé štítky 64 ks
  • Nažehlovací štítky 32 ks
  • Štítky do bot 6 párů
  • Bezpečnostní náramky 30 ks

Použití: za všech okolností, kdykoliv, kdekoliv

Maxi balíček zahrnuje Originál a Malé štítky vyrobené z kvalitních materiálů, které se výborně hodí na polepení hraček, skleniček, školních potřeb, knížek atd. Dále tento balíček obsahuje Štítky do bot, které skvěle drží v sandálích, pantoflích, ale i v botách určených na sport.

Bezpečnostní náramky jsou určeny ke zvýšení bezpečnosti Vašich potomků. V našem generátoru jednoduše vyplníte jméno dítěte a Vaše telefonní číslo, které bude na náramku vytisknuto. V situaci, kdy by se Vaše dítě ztratilo, může osoba která dítě osloví, volat okamžitě přímo Vám na uvedené číslo a dítě nemusí podstopit stres a dlouhé čekání například na informacích obchodního domu nebo ZOO.

Posledním typem štítků, které jsou obsaženy v tomto balíčku jsou Nažehlovací štítky. Ty ocení každá maminka, která na oblečení svých dětí pracně vyšívá jména. Tyto štítky jednoduše nažehlíte na kalhoty, trička, ponožky a různé jiné oblečení a za pár minut máte hotovo. Speciální materiál, ze kterého jsou nažehlovačky vyrobeny, bez problémů můžete prát v pračce a nic se s nimi nestane.

 

info@stitkyprodeti.cz