V košíku máte
0 položek za 0.00 Kč
 
 

Registrace
Zapomenuté heslo
info@stitkyprodeti.cz
+420 777 146 176stitkyprodeti.cz

Sales Agent System

Jak a proč se stát Sales Agentem?
Nabízíme Vám možnost stát se naším Sales Agentem a získat tím možnost snadného přivýdělku. Celý systém je velice jednoduchý a přivydělat si pár korun nebylo nikdy jednodušší. Stačí se pouze zaregistrovat a zaškrtnout políčko Chci se stát Sales Agentem ... v nejbližších dnech Vás poté budeme kontaktovat, abychom se domluvili na konkrtétních podmínkách spolupráce.

Výhody spolupráce
- prodej krásného a funkčního produktu
- možnost snadného přivýdělku
- časově nenáročná práce
- transparentní systém
- možnost sledování zakázek zákazníků
- veškerý prodej zajišťujeme my - vy nemáte žádné starosti

Jak to celé funguje?
Po registraci se s Vámi spojíme, sepíšeme zprostředkovatelskou smlouvu a potvrdíme Váš statut Sales Agenta. Na základě této operace si budete moct vygenerovat svůj vlastní promo kód, který je volně šiřitelný. Pokud někdo nakoupí štítky a použije Vámi vygenerovaný promo kód získá 7% slevu a Vám se začnou načítat body za prodej produktů. Každý produkt je samostatně obodovaný. Poté co dosáhnete hranice 500 bodů, je možné si je vybrat. Pro představu každý bod reprezentuje 1 Kč. Bodové ohodnocení jednotlivých produktů naleznete zde.

Není přeci nic jednodužšího, než se zmínit při posezení s kamarádkami o našem produktu, nabídnout jim svůj promo kód (nabídnout jim slevu) a tím si přivydělat.

Doufám, že Vás naše nabídka zaujala a budeme se těšit na naší spolupráci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

StitkyProDeti
iva.jarolimova@stitkyprodeti.cz

 

info@stitkyprodeti.cz