V košíku máte
0 položek za 0.00 Kč
 
 

Registrace
Zapomenuté heslo
info@stitkyprodeti.cz
+420 777 146 176stitkyprodeti.cz

Jak správně nalepit štítky

Pro správnou funkčnost a dlouhodobou trvanlinost zakoupených štítků je nutné, abyste při aplikaci (nalepení) štítků dodrželi jednoduchá pravidla. Pokud tyto instrukce nebudou dodrženy, snížíte tím jejich životnost a kvalitu. Prosíme přečtětě si pozorně tento návod - není to nic těžkého a uvidíte, že budete s našimi produkty maximálně spokojeni.

Aplikace nalepovacího štítku
(Originál štítky, Malé štítky, Štítky do bot)
Štítky nalepte vždy na čistý, nemastný, suchý a jinak nepoškozený povrch. Je nutné štítek zatlačit, aby nevznikly žádné vzduchové bubliny. Po nalepení štítku musíte nechat lepidlo správně zaschnout, proto jej nechte působit minimálně 12 hodin. Poté dosáhnete maximální účinnosti. Pokud nenecháte nalepený štítek alespoň 12 hodin bez jakékoliv manipulace, může dojít k odlepení.

Aplikace nažehlovacího štítku
Nažehlovací štítek odlepte z podkladu (fólie) a přiložte na Vámi požadovanou textílii. Přes tento štítek dejte například pečící papír nebo látku a následně za pomoci žehličky nažehlete. Je nutné aby žehlička byla nastavena na 150 - 160°C (střední až nějvyšší stupeň - dle modelu žehličky). Při nažehlování je zapotřebí vyvinout tlak na žehličku a nažehlování by mělo trvat přibližně 10-15s. Tímto postupem dosáhnete maximální účinnosti.

Video, jak přesně postupovat při nažehlování naleznete zde.

 

info@stitkyprodeti.cz